Menu Zamknij

Zakład pogrzebowy Częstochowa

Zakład pogrzebowy Częstochowa CONCORDIA to firma, która oferuje usługi związane z organizacją pogrzebów i ceremonii pogrzebowych. Zakłady pogrzebowe pomagają rodzinom i bliskim zmarłego w przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych formalności oraz w przygotowaniu i przeprowadzeniu pogrzebu zgodnie z życzeniami zmarłego i jego rodziny.

Przygotowanie ciała zmarłego

Zajmujemy się przygotowaniem ciała zmarłego, w tym jego umyciem, ubraniem i założeniem makijażu, aby zapewnić godny wygląd podczas ceremonii.

Transport zwłok

Dostarczamy ciało zmarłego z miejsca zgonu do zakładu pogrzebowego oraz organizuje transport ciała do miejsca pochówku. Oferujemy różne produkty i akcesoria związane z pogrzebem, takie jak trumny, urny, wieńce, wiązanki kwiatów, kartki kondolencyjne i wiele innych.

Organizacja ceremonii pogrzebowej Zakład pogrzebowy

Pomagamy w organizacji ceremonii pogrzebowej, w tym ustaleniu daty i miejsca pogrzebu, wyborze duchownego, oprawy muzycznej, a także przygotowaniu programu uroczystości. Zakład pogrzebowy pomaga w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pochówkiem, w tym uzyskaniu nekrologów, aktu zgonu, zgody na pochówek itp.