Menu Zamknij

Francuskie perfumy

Francuskie perfumy po atrakcyjnych cenach zapraszamy na zakupy do sklepu lane perfumy rozlewane do 3 typu pojemników. Paryskie perfumy

Paryskie perfumy

Paryskie perfumy „Paco Rabanne 1 Million” to bardzo popularna linia męskich perfum stworzona przez hiszpańskiego projektanta mody Paco Rabanne.

Paco Rabanne 1 Million Francuskie perfumy

Perfumy te są znane ze swojego wyrazistego i charakterystycznego zapachu, a także charakteryzują się charakterystycznym złotym opakowaniem w kształcie złotego lingota, co dodaje im luksusowego wizerunku.

Perfumy są trwałe potwierdzają to nasi klienci którzy korzystają systematycznie z zakupów w naszym sklepie z perfumami. Hugo Boss Bottled (Boss Bottled) ikoniczny męski zapach Hugo Boss. Jest to aromatyczno-drzewno-pikantna kompozycja, która jest jednocześnie świeża i elegancka.

„Coco Chanel No. 5” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i ikonicznych perfum na świecie. Został stworzony w 1921 roku przez Ernesta Beaux i jest uważany za jeden z najważniejszych zapachów w historii perfum.

Francuskie perfumy

Coco Chanel No. 5 Francuskie perfumy

Perfumy te charakteryzują się luksusowymi, kwiatowymi nutami, w tym aldehydami, różą, jaśminem, ylang-ylang i wanilią. „No. 5” jest znany ze swojej elegancji i wyrafinowania.

Versace Eros Paryskie perfumy

„Versace Eros” to ikoniczny męski zapach, który jest znany ze swojego zmysłowego i intensywnego charakteru. Zapach ten zawiera nuty cytrusów, męskiego pieprzu, drewna cedrowego i wanilii.